Zestawy Do Elektrycznego Grzania Betonu

W budownictwie na przestrzeni lat nastąpiło swoiste olbrzymie przyspieszenie realizacji zawieranych w jego zakresie kontraktów. Zazwyczaj są krótkie – realizacja budowy trwa od kilku do kilkunastu miesięcy – wymaga to natomiast zachowania niezmiennie wysokiej jakości robót przy bardzo szybkim ich wykonywaniu.

Istnieją pewne sposoby przyspieszenia powyższych prac. Jednym z nich jest zastosowanie elektronagrzewu przy robotach żelbetowych. Jest to metoda, która możliwie przyspiesza wiązania, twardnienie oraz dojrzewanie betonu – co oznacza, że można bardzo szybko odzyskać elementy szalunkowe i wykorzystać je w następnych elementach. Nie bez znaczenia pozostaje przy tym koszt dzierżawionych szalunków.

Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy zestawy do elektronagrzewu betonu. Tę metodę przyspieszania prac budowlanych stosujemy się kilkunastu lat – dlatego też legitymujemy się bardzo znacznym doświadczeniem w jej wykonywaniu. Ze swojej strony zatem zapraszamy i zachęcamy firmy – obsłużymy Klientów w Warszawie.

Oferujemy:

  • wynajem zestawów do grzania betonu,
  • sprzedaż zestawów do tejże metody,
  • sprzedaż poszczególnych elementów zestawu do tej metody (transformatorów, skrzynek sterowniczych, rozdzielnic budowlanych zasilających zestawy itp.),
  • kompleksową obsługę zestawów do oferowanej metody na placu budowy,
  • dostawę drutu grzewczego i innych materiałów.

W razie zainteresowania, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 607 167 388 (Robert Bednarzak).

Czym jest nasza usługa?

To nic innego jak ogrzanie powierzchni betonu za pomocą prądu elektrycznego. Dzięki temu procesowi istnieje możliwość szybszego wiązania tego surowca, a także działania w temperaturach poniżej zera. Polega na tym, że podłącza się izolowane rdzenie lub druty, zatopione w tym materiale, które następnie są przymocowywane do zbrojenia. Stosowana jest najczęściej podczas robót żelbetowych.

Czemu służy taka metoda?

Jest elektronagrzew jednym z możliwych sposobów pielęgnowania betonu, zwłaszcza w czasie zimy. Kontroluje się wówczas temperaturę i migrację wilgoci zarówno z niego, jak i do niego. Jego celem jest zatem nic innego, jak podniesienie jego temperatury. Wiele prac remontowych i budowlanych wymaga zastosowania takiego procesu, gdy według planu roboty mają skończyć się możliwie jak najszybciej.

Kontakt: Robert Bednarzak tel. 607 167 388